Скільки часу триває овертайм у хокеї?

Хокей із шайбою За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виключення якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежену кількість часу (20 хвилин гри, перерва та відновлення овертайму).

У матчах плей-офф також грають «3 на 3», але вже не більше десяти хвилин, а у фінальній битві призначається 20-хвилинний овертайм, при цьому на льоду можуть перебувати по чотири хокеїсти від кожної команди.

Єдине в овертаймах у серії плей-офф НХЛ гра вестиметься до забитої шайби і післяматчеві буліти не пробиваються. Команди грають періодами, і тут уже боротьба ведеться у форматі 4х4. У всіх інших випадках овертайм завжди триває п'ять хвилин.

У разі нічиєї в основний час навіть у плей-офф будуть овертайми "три на три", до чого ми могли звикнути вже на останніх чемпіонатах світу. Такий формат буде і у чвертьфіналі, і у фіналі — лише у фіналі ОТ йтиме 20 хвилин, а у двох інших матчах плей-офф — 10.